Kontorimööbel

Kontorimööbli tarnijana ning kontorite sisustuse terviklahenduste pakkujana on meil pikaajaline kogemus ja hea maine nii Eestis kui ka Soomes ning ka teistes Euroopa riikides. Meil on vajalik kompetents ja valmisolek juhtida kuitahes mahukaid sisustusprojekte ning varustada neid kogu vajaliku mööbliga. Oleme edukalt osalenud paljudel riigihangetel. Asjaliku nõu ja teadmistega kontorimööbli valdkonnas oleme toeks nii sisekujundajatele kui ka tellijapoolsetele projektijuhtidele, teostades kõike projekti järelvalvest kuni analüüsini.

Tarnijate ja koostööpartnerite valikul lähtume järgnevast:

  • Disain

    Väärtustame funktsionaalset, vastupidavat, võimalikult ergonoomilist ja oma eesmärki täitvat mööblit. Toodete soovitamisel lähtume lisaks sellest, et mööbel näeks välja meeldiv ja kaasaegne ning sobiks interjööri.

  • Hinna ja kvaliteedi suhe

    Toodete valikul peame oluliseks mõistlikku hinna ja kvaliteedi suhet. Meie kontoritoolide valikus on samas ka mitmete tipptegijate tooted. Meil on au esindada ettevõtet Sedus (algselt Stoll), kus valmistati kõige esimene kontoritool maailmas.

  • Inimesepõhine lähenemine

    Kontorimööbli puhul on oluliseks kriteeriumiks võimalus reguleerida seda vastavalt erinevate inimeste füüsilistele parameetritele. Meie tootevalikust leiate kontoritoolid ja –lauad, mida saab seadistada täpselt kasutaja vajadustest ja töötamismugavusest lähtuvalt.

  • Garantiitingimused ja järelteenindus

© Copyright - Ergonomik