Eritellimusmööbel peaks olema loodud arvestades meeskonna ja külaliste heaolu ja mugavust. Ergonoomiline kontorimööbel, pehme mööbel, helisummutavad lahendused ning unikaalne ruumikujundus soodustavad loovust ja koostööd ning  kujundavad Teie ettevõtte isikupära.

Visioon ja ideelahendus

Nagu ikka, kõik saab alguse ideest  – selles etapis aitab Teie sisearhitekt või mõni meie sisekujunduspartner Teie vajadustest, ruumiprogrammist ja firmastiilist lähtuvalt erimööbli ideekavandi välja töötada.

Eritellimusmööbel annab võimaluse luua kontor, mis peegeldab täpselt Teie brändi identiteeti. Mööblilahendused peaksid harmoneeruma ettevõtte graafilise profiili ja visuaalse stiiliga. Näiteks, kui Teie ettevõttekultuur soosib loomingulisust, võib eritellimusel valmistatud mööbel kajastada julgeid värve ja innovaatilisi disainilahendusi.

Eelarvestamine ja projekteerimine

Selles etapis aitame sisearhitektil koostada eelprojekti, mille baasil on võimalik kogu mööblilahendus eelarvestada.

Mõeldakse läbi eritellimusmööbli täpne kohandatavus vastavalt ruumide suurusele ja otstarbele, et kõik koosolekuruumid, avatud tööruumid ja puhkealad oleksid Teie ettevõtte nägu. Väga oluliseks märksõnaks on selles protsessis ostumööbli kohandatavus, mis võimalusel arvestab iga töötaja ja osakonna vajadusi.

Kui kõik eelnev on Teiega kooskõlastatud, mõõdame ruumid veelkord detailselt üle ja teeme mööbli tööjoonised. Siis saame olla 100% kindlad, et eritellimusmööbel valmides ka täpselt ruumidesse sobitub.

Hanked

Meil on väga suur kogemus era- ja riigihangetel osalemisel, nii Eestis kui Soomes. Veidi vähem oleme osalenud hangetel teistes Euroopa riikides. Nii et võid meile julgelt saata kutse, valitud hankeliigil osalemiseks.

Tootmine

Tootmisprotsessi alguses koostame detailse tootmisplaani, kuni mööbli kokkupanekuni välja. Tööde käigus teostame pidevat kvaliteedikontrolli, et tagada mööbli vastavus projekti nõuetele. Meie senised kliendid võivad tunnistada, et tunneme hästi kalendrit ning oskame töödega lubatud eelarves püsida.

Paigaldus ja tagasiside

Kogenud paigaldajad viimistlevad lõplikud mööblilahendused vastavalt projektile.

Pärast tööde lõpliku üleandmiset on meie jaoks väga oluline saada Teilt tagasisidet, kas kõik  ootused said täidetud.

Nii oleme eritellimusmööbli lahendustega juba kakskümmend aastat kontorite sisekujundust, ettevõtete mainet, töötajate heaolu ja ettevõtte külaliste emotsioone positiivselt kujundanud.

Teie meeskond väärib erakordset töökeskkonda – meie toodetav eritellimusmööbel täpselt seda loobki

Saada päring

Kogu inspiratsiooni siit

tehtud tööd